Bez kategorii
Dodaj komentarz

Nowy rok

Ostatnio u nas cisza, ale jest to cisza jak najbardziej zamierzona. Po grudniowym zamieszaniu zrobiliśmy sobie chwilę oddechu. Chcieliśmy nacieszyć się rodziną i trochę wynagrodzić starszemu dziecku małą ilość wolnego czasu w ostatnich tygodniach. Ale już jest wszystko na dobrej drodze i wkrótce Kalaluszek wróci ze zdwojoną energią.

Dzięki sprzyjającej zimowej pogodzie mieliśmy po świętach wspólny wypad na sanki, udało nam się ulepić nie jednego bałwana i otworzyliśmy sezon na narty. Była też obiecana dawno córce wizyta w krakowskim Zenicie (zawsze zamawia tam to samo –  francuskie tosty).  W kolejce czekają jeszcze łyżwy i jakiś fajny seans w kinie. A Wy, mam nadzieje, mile spędziliście końcówkę roku i z nowymi siłami wchodzicie w kolejny 2019?

Z okazji Nowego Roku chcieliśmy Wam życzyć, byście dobrze i w pełni przeżyli każdą jego chwilę. By nie ominęło Was nic, co warte uwagi i piękne. A Waszym dzieciom? By jak najdłużej tymi dziećmi zostały, by marzyły i spełniały swoje marzenia. Niech ten 2019 będzie lepszy, wyjątkowy i magiczny.

A skoro wspomniałam o magii, to zostawiam Was z piękną wróżkową sesją autorstwa Angeliki. Jest to też zapowiedź karnawałowego cyklu artykułów, które tu będą się w najbliższych tygodniach pojawiać.  W sesji „wzięły udział” przebrania Meri Meri – piękna wróżkowa sukienka ( KLIK) oraz cudne skrzydełka i wianek ( KLIK).

  

 

 

 

Zapraszamy na naszego bloga. Będzie nam miło Was tu gościć.

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s